Półfabrykaty do wyrobu biżuterii i koraliki - Manzuko Secured   

półfabrykaty do wyrobu biżuterii sprowadzamy z całego świata. akcesoria do bransoletek, dodatki do kolczyków czy elementy do naszyjników to nasza specjalność. posiadamy w ofercie mnóstwo potrzebnych rzeczy , które znajdą zastosowanie w produkcji biżuterii. współpracujemy z projektantami, butikami biżuteryjnymi, markami i rękodzielniczkami w różnym stopniu zawansowania. staramy się fachowo radzić i dbać o jakość naszych półfabrykatów do wyrobu biżuterii. bigle do kolczyków, koraliki, zapięcia i zawieszki do bransoletek to tylko niektóre produkty, które nie schodzą z topu sprzedaży w naszym sklepie. posiadamy tez sporą ofertę półfabrykatów ze stali chirurgicznej, które zyskuje co raz większą rzeszę klientów. darmowa wysyłka od 99 zł, ekspresowa dostawa, liczne promocje i miła fachowa obsługa to wyróżniki naszej firmy. zakupy półfabrykatów mają być w manzuko.com przyjemnością.

you may check another websites too

Thumbnail Donna Italiana Jewelry
Specialized in quality fashion gold jewelry overlay. Unique designs of necklaces, rings, earrings, anklets and pendants.
Added on: Wednesday 24th of July 2019
Thumbnail Nakoa | Koa Wood Ring | Hawaiian Jewelry
Huge Selection of Koa Wood Ring, Hawaiian Jewelry, Koa Wood Watch, Wooden Sunglasses. 30 Days Return Policy. Free Exchange. 24 Hours Processing.
Added on: Wednesday 17th of April 2019

Comments

Categories
General
Online-Shopping
Education
downloads
Statistics
Online Users: 127